Jakość dla całej rodziny

Produkcja w Wielkiej Brytanii od 1826 roku

Korzyści z filtrowanej wody

Woda jest niezbędna do życia, stanowi około 60% masy naszego ciała. Bez wody przeżylibyśmy tylko kilka dni. Ale wielu z nas nie pije wystarczającej ilości wody, co może mieć zaskakujące efekty.

Lubisz być aktywny?

Nawet łagodne odwodnienie obniża wydajność, zwiększa zmęczenie i zmniejsza motywację. Kup filtr do wody Doulton, aby łatwo zwiększyć swoje wyniki sportowe.

Masz ponad 50 lat?

Czy możesz być odwodniony? Uważaj – może to prowadzić do zwiększonego ryzyka udaru i nadmiernego zmęczenia. Pij 2 litry przefiltrowanej wody dziennie, aby wspierać długie, zdrowe życie.

Lubisz być aktywny?

Nawet łagodne odwodnienie obniża wydajność, zwiększa zmęczenie i zmniejsza motywację. Kup filtr do wody Doulton, aby łatwo zwiększyć swoje wyniki sportowe.

Czujesz się przemęczony ?

Niewystarczająca ilość wody w organizmie człowieka powoduje problemy z koncentracja i pamięcią . Odwodnione umysły po prostu nie potrafią myśleć bardzo szybko, a logiczne rozumowanie i zdolności arytmetyczne są spowolnione. Zbliża się test lub egzaminy? Kup tutaj filtr Doulton, aby mieć największą szansę na sukces.

Wyglądaj ślicznie

Spożycie odpowiedniej ilości wody może poprawić grubość i gęstość skóry, prowadząc do bardziej nawilżonego wyglądu. Zyskaj pewność siebie, gdy wypijesz wystarczająco dużo wody, aby utrzymać nawodnienie przez cały dzień. Wiemy, że działa prawidłowe nawodnienie - od prawie 200 lat produkujemy pyszną, czystą, filtrowaną wodę.

Czuj się świetnie!

Dobre nawodnienie chroni przed infekcjami i pomaga w utrzymaniu zdrowego układu pokarmowego. Czysta, przejrzysta woda… Czy pijesz wystarczająco dużo wody? To proste, gdy woda smakuje tak dobrze, jak woda filtrowana przez filtry firmy Doulton.

Dlaczego woda filtrowana?

Picie świeżej wody poprawia odporność, pozwala na lepsze trawienie, zwiększoną wydajność sportową, mniejsze zmęczenie oraz wspiera sprawniejszy, zdrowy organizm. Kiedy Twoja woda smakuje tak samo dobrze, jak filtrowana przez Doulton, łatwo jest pić wystarczająco dużo, aby zachować zdrowie.

TECHNOLOGIA BRYTYJSKA

Z dumą eksportujemy filtry do wody do ponad 140 krajów, co roku ratując tysiące istnień ludzkich z naszego domu w Staffordshire, w samym sercu brytyjskiego przemysłu garncarskiego.

WYKONANE RĘCZNIE OD 1826

Prawie 200 lat ciągłych ulepszeń technicznych filtra wody, który wprowadziliśmy na rynek w 1826 roku, sprawia, że filtry Doulton są jedynymi, na których można polegać.

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Wykonane z naturalnych materiałów nasze filtry ceramiczne zapewniają do 99,99% filtracji bakterii, osadów, chloru, kamienia, metali ciężkich (w tym ołowiu) i mikroplastików.

DOBRE DLA ZDROWIA

Pij czystą, bogatą w minerały wodę, aby wspierać optymalne zdrowie w każdym wieku. Zachowujemy zdrowe minerały, które naturalnie występują w Twojej wodzie.

DZIAŁAJĄ BEZ ELEKTRYCZNOŚCI

Twoje systemy filtrów wody Doulton będą działać bez zasilania w energię elektryczną i nie kosztują opłaty za zużycie prądu elektrycznego .

BRAK ŚCIEKÓW

Cała filtrowana przez nas woda nadaje się do picia –woda jest bezpieczna do picia i świetnie smakuje! Nie zmarnujemy ani kropli Twojej wody .

Jakiego filtra potrzebuję?

Znajdź idealny system dla siebie i swojej rodziny. Łatwo jest wypić wystarczającą ilość wody, gdy woda smakuje tak dobrze, jak woda Doultona.

ON

Nadblatowe Systemy
Filtrów Wody

Łatwe dopasowanie
,montaż koło zlewozmywaka

IN

Podblatowe
Systemy Filtrów Wody

Schowany
pod zlewozmywakiem

GO

Zabierz wszędzie ze sobą
filtr do wody

Zabierz wszędzie do
filtracji wody poza domem