Poczuj wolność wędrówki i zabierz ,

zabierz wszędzie ze sobą filtr do wody

DOSKONAŁY W PODRÓŻY

Ultra przenośne wodne filtry grawitacyjne zapewniają całkowitą swobodę, zapewniając świeżą, przefiltrowaną wodę w dowolnym miejscu i czasie. Seria filtrów GO obejmuje butelkę filtrującą z filtrem do wody przeznaczoną na pobyt poza domem czy podczas dalekich podróży. Oferujemy też większe filtry grawitacyjne, które idealnie nadają się na wyprawy na kemping, grille i pikniki.

Przeglądaj wszystkie produkty | Dlaczego Doulton?

Przygoda bez kompromisów

Bez wody wodociągowej, bez kanalizacji i bez odpadów. Filtr GO Gravity ze stali nierdzewnej jest używany na całym świecie. Jest to filtr wybierany przez międzynarodowe, agencje humanitarne, które zapewniają bezpieczeństwo swoim pracownikom, gdy żyją w namiotach. Ten filtr  jest idealny na następną wyprawę.

Butelki GO Taste filtrują wodę podczas picia, dzięki czemu możesz uzupełniać wodę z niefiltrowanego kranu i nadal cieszyć się doskonałym smakiem wody Doulton. Gotowy filtr do pracy w biurze, w szkole, podczas dni poza domem lub po prostu w trakcie zakupów w sklepach. Butelki GO Taste mogą pomóc uniknąć używania plastikowej wody butelkowanej.

TECHNOLOGIA BRYTYJSKA

Z dumą eksportujemy filtry do wody do ponad 140 krajów, co roku ratując tysiące istnień ludzkich z naszego domu w Staffordshire, w samym sercu brytyjskiego przemysłu garncarskiego.

WYKONANE RĘCZNIE OD 1826

Prawie 200 lat ciągłych ulepszeń technicznych filtra wody, który wprowadziliśmy na rynek w 1826 roku, sprawia, że filtry Doulton są jedynymi, na których można polegać

Wiedza to potęga

Znajdź swój idealny filtr z niewielką pomocą od nas

ZNAJDŹ SWÓJ SYSTEM FILTRÓW DO WODY

Czy pijesz wystarczająco dużo wody? Słodka woda wspomaga odporność, ułatwia trawienie, wspomaga odchudzanie i poprawia wyniki sportowe. Łatwo jest wypić wystarczającą ilość wody, kiedy Twoja woda smakuje tak jak nasza