Łatwy w montażu

łatwy do przenoszenia

& łatwy w użyciu

FILTR UMIESZCZONY OBOK ZLEWU

FILTR UMIESZCZONY OBOK ZLEWU Nasz najlepiej sprzedający się na całym świecie filtr do wody. Filtry do wody nablatowe pasują do końca kranu i leżą na powierzchni roboczej obok zlewu, nie uszkadzając ani kranu ani powierzchni roboczej. Po zamontowaniu wybierz wodę filtrowaną i niefiltrowaną. Może być przenoszony tak często, jak to konieczne. Świetna opcja dla każdego, kto wynajmuje swój dom.

Kupuj wszystkie filtry nadblatowe  | Dlaczego Doulton?

Zdrowa woda, filtr zamontowany (i przeniesiony) w kilka minut.

Filtr umieszczony się na blacie kuchennym i zapewnia swobodę podróżowania z miejsca na miejsce bez uszczerbku dla jakości wody pitnej. Pasuje do Twojego kranu. Niezwykle łatwa instalacja i demontaż bez użycia narzędzi. Filtruje bakterie, chlor, kamień, osady, mikroplastiki,

TECHNOLOGIA BRYTYJSKA

Z dumą eksportujemy filtry do wody do ponad 140 krajów, co roku ratując tysiące istnień ludzkich z naszego domu w Staffordshire, w samym sercu brytyjskiego przemysłu garncarskiego.

WYKONANE RĘCZNIE OD 1826

Prawie 200 lat ciągłych ulepszeń technicznych filtra wody, który wprowadziliśmy na rynek w 1826 roku, sprawia, że filtry Doulton są jedynymi, na których można polegać Why Doulton? | Our History

Wiedza to potęga

Znajdź swój idealny filtr z niewielką pomocą od nas

ZNAJDŹ SWÓJ SYSTEM FILTRÓW DO WODY

Czy pijesz wystarczająco dużo wody? Słodka woda wspomaga odporność, ułatwia trawienie, wspomaga odchudzanie i poprawia wyniki sportowe. Łatwo jest wypić wystarczającą ilość wody, kiedy Twoja woda smakuje tak jak nasza.