O firmie Doulton

Przebyliśmy długą drogę, ale wciąż jesteśmy tą samą firmą założoną w Londynie w latach 20-tych XIX wieku przez Johna Doultona (ojca Henry’ego Doultona)

NASZA WIZJA

Czy dziś jest taka sama, jak 200 lat temu. Aby zapewnić bezpieczną, świeżą i smaczną wodę pitną wszystkim, którzy jej potrzebują. Nasze filtry do wody są używane w milionach domów na całym świecie do oczyszczania wody pitnej, zapewniając bezpieczeństwo i dobrą kondycję ludziom z ponad 140 krajów każdego dnia.

NASZE FILTRY CERAMICZNE

Produkuj czystą wodę o doskonałym smaku, prosto z kranu kuchennego lub w podróży. Filtrowana woda Doulton zachowuje wszystkie cenne dla zdrowia minerały. Nasze produkty posiadają certyfikaty niezależnych laboratoriów, w tym NSF, które potwierdzają przefiltrowanie wody z bakterii, cząstek stałych, zmętnienia, cyst, chloru, ołowiu i wielu innych zanieczyszczeń; a przefiltrowana woda zawiera m.in. srebro, które hamuje rozwój bakterii.

CZY WIEDZIAŁEŚ ?

W przeciwieństwie do innych systemów filtracji nie musimy być podłączeni do prądu elektrycznego aby przefiltrować wodę. Nasze filtry ceramiczne są tak przyjazne dla naszej planety. Wymiana jednego filtra po około 6 miesiącach, pozwala nawet kompostowanie starego filtra. Naturalny skład filtra pomaga regulować wchłanianie wody przez kompost.

WYBIERZ DOULTON

Jesteśmy wyjątkową marką w dziedzinie filtracji wody, z produktem produkowanym w Wielkiej Brytanii od 1826 roku i stale ulepszanym przez prawie 200 lat.