Najczęściej Zadawane Pytania & Pomoc

Ogólne pytania

W przypadku czteroosobowej rodziny zalecamy wymianę filtra co 6 miesięcy.
Jeśli zauważysz, że przepływ wody (szybkość, z jaką woda wypływa z kranu) spada przed upływem 6 miesięcy, wyjmij filtr i wyczyść go sztywną szczotką. Możesz czyścić filtr tak często, jak to konieczne, bez szkody dla wydajności. Find out how. Dowiedz się jak.

Absolutnie nie. Doulton Water Filters to wyjątkowy producent filtrów ceramicznych i ciesząca się globalnym zaufaniem marka. Ciągle aktualizujemy i ulepszamy nasz przełomowy projekt filtra od 1826 roku. Jesteśmy firma posiadającą certyfikat ISO w Wielkiej Brytanii. Certyfikacja ISO gwarantuje niezależnie i regularnie testy naszych filtrów do wody. Posiadane przez nas certyfikaty NSF, WRAS, Lucideon i wielu innych organizacji potwierdzają najwyższą jakość naszych produktów . Pobierz naszą tabelę wydajności filtrów do wody
Nasz filtr tworzy fizyczną barierę dla patogenów, zatrzymując bakterie w wodzie na powierzchni ceramiki, jednocześnie pozwalając na przepływ czystej, bogatej w minerały wody o doskonałym smaku. Bakterie uwięzione na powierzchni są Jeśli przepływ wody zmniejszy się przed wymianą filtra, wyjmij go i wyczyść przed ponownym włożeniem, aby przedłużyć jego żywotność. Find out how here. Dowiedz się jak tutaj.
Twardość wody jest powodowana przez węglan wapnia lub sole metali w wodzie. Twarda woda jest całkowicie bezpieczna do picia, ale mydła nie pienią się tak swobodnie jak w bardziej miękkiej wodzie (woda z mniejszą zawartością węglanu wapnia).
Dzięki filtrowi do wody Doulton zawartość zdrowych minerałów w wodzie wzrośnie, co prowadzi do niewielkiego wzrostu całkowitej zawartości rozpuszczonych cząstek stałych w wodzie
Dzięki filtrowi do wody Doulton zawartość zdrowych minerałów w wodzie wzrośnie, prowadząc do niewielkiego wzrostu poziomu PH wody.
Nie. Doulton nie jest zaangażowany w produkcję elementów filtrujących Berkey ani żadnych innych produktów filtrujących marki Berkey.
Średnio czteroosobowa rodzina zużywa około 8 litrów wody dziennie do gotowania i picia. Dlatego na podstawie 10 litrów dziennie na cztery osoby, żywotność filtra można oszacować w okresie użycia filtra do wody, a nie w według ilości zużytej wody.