Najczęściej Zadawane Pytania & Pomoc

Pielęgnacja filtra wody

Zalecamy delikatne, równomierne polerowanie za pomocą gąbki do szorowania, aż powróci pierwotna biel ceramiki.
Zaleca się używanie gumowych rękawic podczas czyszczenia i NIGDY nie używaj mydła ani detergentów.
Upewnij się, że koniec plastikowego uchwytu filtra nie ma kontaktu z niefiltrowaną wodą.
See how to clean your filter.
Zobacz, jak wyczyścić filtr.

Kiedy przepływ wody (prędkość wypływająca z kranu) się zmniejszy, być może nadszedł czas, aby wyczyścić filtr wody. Find out more here. Dowiedz się więcej tutaj.

To świetna wiadomość – Twój element filtrujący działa! Wszystkie te przebarwienia zostały uwięzione na powierzchni filtra i są bezpiecznie usuwane z wody pitnej.

Oczywiście, filtr działa poprawnie. Oznacza to, że filtr ceramiczny zatrzymuje brud i bakterie, które w innym przypadku znalazłyby się w wodzie pitnej. Jeśli uważasz, że Twój filtr blokuje się zbyt często, rozważ zakup naszego systemy DUAL z filtrem wstępnym osadu, który pomoże zatrzymać zatykanie filtra . Find out more here Dowiedz się więcej tutaj.

Nie, nie ma potrzeby sterylizacji świecy ceramicznej. Wszystkie nasze filtry mają wbudowane funkcje hamujące rozwój bakterii

Jak utrzymać wnętrze obudowy filtra w czystości?
Obudowę filtra najlepiej wyczyścić odkręcając korpus od głowicy i wycierając powierzchnię i wnętrze korpusu miękką szmatką zwilżoną ciepłą wodą. Zrób to po zmianie filtra wody.

Jeśli normalne użytkowanie filtra zostanie przerwane przez święta lub wakacje, możesz zauważyć „płaski” lub „nieświeży” smak wody. Aby to usunąć, po prostu uruchom kran filtrujący na pięć minut.

Twój filtr może wymagać czyszczenia między zmianami. < Dowiedz się, jak wyczyścić filtr tutaj.> Dowiedz się, jak wyczyścić filtr tutaj.

Możesz poddać recyklingowi plastikowy uchwyt i kompostować stary element filtrujący lub użyć go do drenażu na dnie doniczek.
Sugerujemy bezpieczne zdejmowanie mocowania za pomocą lekkiego nacisku młotkiem w celu oderwania go od wkładu filtrującego. Następnie przykryj ceramikę starą szmatką i delikatnie rozbij ją na małe kawałki, ponownie lekko naciskając młotkiem.