Najczęściej Zadawane Pytania & Pomoc

Substancje, które filtrujemy

Filtracja nie usuwa arsenu z wody.
Ceramika w naszych filtrach tworzy fizyczną barierę dla bakterii, blokując jej drogę, jednocześnie przepuszczając czystą, świeżą wodę. Nasze filtry do wody cieszą się zaufaniem na całym świecie w usuwaniu bakterii z wody pitnej przez tysiące ludzi. Jednak bakterie Legionelli mogą się powoli rozwijać się za filtrem, dlatego ważne jest, aby dezynfekować wodę za filtrem, gdzie podejrzewa się obecność bakterii Legionella
Tak, nasze systemy DUAL nablatowe i podblatowe są wyposażone w opcję filtra wstępnego przeznaczonego do azotanów, który filtruje azotany. Find out more here. Dowiedz się więcej tutaj.
Tak, węgiel aktywny w naszych świecach redukuje estrogen i syntetyczny estrogen w wodzie pitnej.
Zawartość minerałów w Twojej wodzie będzie zależeć od tego, gdzie mieszkasz. Filtry do wody Doulton i British Berkefeld pozostawiają zdrowe minerały w filtrowanej wodzie, jednocześnie filtrując bakterie i patogeny. Najlepszym sposobem na sprawdzenie indywidualnej zawartości minerałów w wodzie jest skontaktowanie się z lokalnym dostawcą wody. Twój lokalny dostawca wody będzie mógł Cię o tym powiadomić.
Mangan nie zostanie usunięty przez element filtrujący.
Tak, nasze systemy DUAL nablatowe i podblatowe są wyposażone w opcję filtra wstępnego przeznaczonego dla fluoru, który filtruje fluor. FInd out more here Dowiedz się więcej tutaj. Nasze przenośne filtry grawitacyjnie GO mogą być używane z naszą ceramiczną świecą Ultra Fluoride, która filtruje fluor. Dowiedz się więcej tutaj.
Nasze filtry ceramiczne usuwają chlor i monochloraminę, poprawiając smak i zapach wody pitnej.
Nasze filtry ceramiczne usuwają aluminium w postaci cząstek >99,99% zostanie usunięte przy cząsteczkach o wymiarze 0,9 mikrona lub >99,99% przy 0,5 do 0,8 mikrona. Filtracja nie jest odpowiednia dla rozpuszczonego w wodzie aluminium.
Tak, nasze systemy DUAL nablatowe ON i IN podblatowe są wyposażone w opcję filtra wstępnego dostosowanego do redukcji kamienia wapiennego, który filtruje kamień wapienny. Dowiedz się więcej tutaj.