Jakość dla całej rodziny

Produkcja w Wielkiej Brytanii od 1826 roku

Dlaczego woda filtrowana?

Picie świeżej wody poprawia odporność, pozwala na lepsze trawienie, zwiększoną wydajność sportową, mniejsze zmęczenie oraz wspiera sprawniejszy, zdrowy organizm. Kiedy Twoja woda smakuje tak samo dobrze, jak filtrowana przez Doulton, łatwo jest pić wystarczająco dużo, aby zachować zdrowie.

TECHNOLOGIA BRYTYJSKA

Z dumą eksportujemy filtry do wody do ponad 140 krajów, co roku ratując tysiące istnień ludzkich z naszego domu w Staffordshire, w samym sercu brytyjskiego przemysłu garncarskiego.

WYKONANE RĘCZNIE OD 1826

Prawie 200 lat ciągłych ulepszeń technicznych filtra wody, który wprowadziliśmy na rynek w 1826 roku, sprawia, że filtry Doulton są jedynymi, na których można polegać.

PRZYJAZNE DLA ŚRODOWISKA

Wykonane z naturalnych materiałów nasze filtry ceramiczne zapewniają do 99,99% filtracji bakterii, osadów, chloru, kamienia, metali ciężkich (w tym ołowiu) i mikroplastików.

DOBRE DLA ZDROWIA

Pij czystą, bogatą w minerały wodę, aby wspierać optymalne zdrowie w każdym wieku. Zachowujemy zdrowe minerały, które naturalnie występują w Twojej wodzie.

DZIAŁAJĄ BEZ ELEKTRYCZNOŚCI

Twoje systemy filtrów wody Doulton będą działać bez zasilania w energię elektryczną i nie kosztują opłaty za zużycie prądu elektrycznego .

BRAK ŚCIEKÓW

Cała filtrowana przez nas woda nadaje się do picia –woda jest bezpieczna do picia i świetnie smakuje! Nie zmarnujemy ani kropli Twojej wody .

ZDROWIE TO NAWODNIENIE

Picie czystej, smacznej, filtrowanej wody Doulton wspiera Twój zdrowy styl życia. Pij świeżą, bezpieczną,

rzefiltrowaną wodę prosto z kranu kuchennego dzięki systemom Doulton oraz gdziekolwiek jesteś dzięki butelkom Doulton GO i filtrom grawitacyjnym GO. Doulton – to ojczyzna zdrowej, smacznej wody od prawie 200 lat. Przetestowane i certyfikowane przez niezależne laboratoria pod kątem redukcji bakterii, cząstek stałych, zmętnienia, cyst, chloru, kamienia i metali ciężkich, w tym ołowiu.

Dlaczego Doulton? | Nasza historia

Jakiego filtra potrzebuję?

Znajdź idealny system dla siebie i swojej rodziny. Łatwo jest wypić wystarczającą ilość wody, gdy woda smakuje tak dobrze, jak woda Doultona.

ON

Nadblatowe Systemy
Filtrów Wody

Łatwe dopasowanie
,montaż koło zlewozmywaka

IN

Podblatowe
Systemy Filtrów Wody

Schowany
pod zlewozmywakiem

GO

Zabierz wszędzie ze sobą
filtr do wody

Zabierz wszędzie do
filtracji wody poza domem